Teslimat ve İade Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 ış günü (pazartesi-cuma) ıçerisinde kargoya teslim edilir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri ımalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ıse size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi garantisi ıle size teslim edilecektir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ıse: hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu ınfo@nalcabasmaz.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın ücretsiz olarak tekrarlanmasını sağlayacağız. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ıle tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili e-posta veya telefon aracılığı ile sizinle iletişime geçilerek, sipariş konusunda nasıl bir yol izleneceği müşteri tarafından netleştirilecektir.

www.mericciftligi.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ıse e-posta veya telefon aracılığı ile sizinle iletişime geçilerek, sipariş konusunda nasıl bir yol izleneceği netleştirilecektir.

Ürünün tedarik edilememesi veya alternatif üretilememesi durumunda müşterinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.