KİŞİSEL BAKIM

KİŞİSEL BAKIM 

Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)
Defne Sabunu

Meriç Çiftliği

Defne Sabunu

5,00TL

Defne Sabunumuz, Hatay'ın efsanelere konu olmuş defne yağı ve çiftliğimizin naturel sızma zeytinyağı kullanılarak geleneksel yöntemlerle hazırlanır. Etkili bir antiseptik olmasının yanı sıra içeriğindeki doğal tohum yağları ile cildi kurutmaz.Cildi yumuşatır ve parlatır, saç köklerini besler. Antiba..

rating
(0)
Sarı Kantaron Yağı

Meriç Çiftliği

Sarı Kantaron Yağı

10,00TL

o Sarı Kantaron Yağı – 30 mlo Sarı Kantaron Yağı (St. John’s wort ya da Hypericum perforatum) Anadolu’nun botanik hazineleri arasında sayılır. o Küçük yara, yanık, sıyrık güneş yanıkları, çürük, ezik gibi cilt problemlerinin iyileştirilmesinde çok eski zamanlardan beri kullanılır.o İçeriğindeki..

rating
(0)
Zeytinyağlı Sabun

Meriç Çiftliği

Zeytinyağlı Sabun

4,00TL

Çiftliğimizin naturel sızma zeytinyağı kullanılarak geleneksel yöntemlerle hazırlanır. Etkili bir antiseptik olmasının yanı sıra içeriğindeki zeytinyağı ile cildi kurutmaz.Cildi yumuşatır ve parlatır, saç köklerini besler. Antibakteriyel ve antifungal özellikleri ile üst deri enfeksiyonlarının iyile..

rating
(0)
Lavantalı Sabun

Meriç Çiftliği

Lavantalı Sabun

5,00TL

El yapımı sabunlarımız çiftliğimizde ürettiğimiz naturel sızma zeytinyağı ve esansiyel lavanta yağlarıyla yapılmaktadır. İçeriğindeki zeytinyağı cildinizi kurutmadan temizleye yardımcı olur. Lavanta uçucu yağının ise rahatlatıcı, stres belirtilerini azaltıcı ve canlandırıcı etkileri vardır...

rating
(0)
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)